Uyku Koçluğu Eğitimi Sertifikası

- 38%

2,100.00 

Canlı Eğitim: Var
Eğitim Saati: 120 Saat
Sınav Hakkı: 5 Kez
Sınav Soru Sayısı: 10
Sertifika: E-Devlette Sorgulanabilir

DUYGU HANIM
0546 204 61 82

SİZİ ARAYALIM!

Canlı Eğitim

Var

Eğitim Saati

120 Saat

Gönderilecek Sertifika

E-Devlette Sorgulanabilir

Sınav Hakkı

5 Kez

Sınav Soru Sayısı

10

Uyku Koçluğu Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için “Sizi Arayalım” ya da “Buraya Tıklayarak” İletişim Formunu Doldurabilirsiniz. Profesyonel eğitim danışmanlarımız tüm merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olacaktır. İsterseniz soruların üzerindeki (+) butonuna basarak “Uyku Koçluğu Eğitimi” incelemeye devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

Uyku eğitmenliği (Koçluğu) eğitimini devlet üniversitesi iş birliğinde profesyonel eğitmenler ve kaliteli hizmetle tamamlayabilirsiniz. Uyku eğitmenliği (Koçluğu) eğitimini üniversiteden almanız sizi hem bir adım öne geçerek hem de sertifikanızın geçerlilik güvenirlilik sorunu kalmayacaktır.

Uyku eğitmenliği (Koçluğu) uygulayıcı eğitimimizin amacı bebeğimizin uyku sorunlarımız ile doğru bilgiler verecek uyku danışmanları yetiştirmektir.

 


Uyku Koçluğu Eğitimine Kimler Katılmalı

Ebeler, Hemşireler, Koçluk hizmeti vermek isteyenler, Çocuk Gelişimciler, Anaokulu Öğretmenleri, Ebeveyn koçluğu yapanlar, Bebek masajcıları, Refleksologlar, Kadın doğum uzmanları ve Uyku Danışmanı olmak isteyen herkes katılabilir

İstihdam alanları

Kendi danışmanlık merkezinizi açabilir, uyku danışmanlığı & Uyku koçluğu yapabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

 Uyku Eğitmenliğine Giriş, Uyku Danışmanın Rolü Nedir? ,Uyku Eğitimi Nedir? Neden Gereklidir? Ne Zaman Başlanmalıdır?, Uyku Eğitimi ve Emzirme İlişkisi?, Emzirme ve Bağlanma İlişkisi, Emme ve Uykuya Geçme İlişkisi, Uyku Eğitiminde Gece Beslenmesi Nasıl Yapılmalı?Uyku Eğitimi ve Ağlama İlişkisi?, Bebekler Neden Ağlar? Ağlamanın Bebekler Üzerindeki Etkisi, Uyku Eğitiminde Ağlamanın Yeri?, Sağlıklı Uyku İçin Gereken Şartlar?, Rutinler-Bebeğin Odasının Ayrılması – Odanın Fiziksel Kuralları, Bebeklerde Uyku Düzeni, Uyku Programı Oluşturma, Anne ve Bebeği Sakinleştirme, Uyku Eğitimi Yöntemleri, Kim West Metodu, Tracy Hogg?, Yatır Kaldır Metodu, Ferber Metodu?.

Eğitime Nasıl Katılabilirim

Eğitimi Sepete Ekle yaparak, satın alınız. Eğitim danışmanımız sizi hemen arayıp süreç ve işleyiş hakkında bilgilendirecektir.

 

Eğitmen Hakkında


Duygu Ballı

Gebze Teknik Üniversitesi Uyku Koçu – Uyku Danışmanı, mesleğe kendi ihtiyacından ötürü başlayan hocamız profesyonel olarak uyku koçluğu ve uyku danışmanlığı yapmaktadır.

Videolar: Uyku Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Kursiyer Yorumları

0.0 / 5
0
0
0
0
0
Yorum Yaz

Henüz Yorum Yok

EĞİTİMİMİZİ DEĞERLENDİRİN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uyku Koçluğu Eğitimi Sertifikası
Uyku Koçluğu Eğitimi Sertifikası

2,100.00 

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general

Eğitim başvurunuz başarıyla iletildi!

Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Shopping cart