Good Enough Testi Soruları Nelerdir ?

Good enough testi soruları nelerdir Good enough testi kişilerin resimleri çizdikten sonra resmin yorumlanması adına sorulan sorular ile gerçekleştirilen bir test yöntemidir. Bu yüzden Good enough testi soruları nelerdir sorusu oldukça önemlidir. Peki bu sorular nelerdir bazılarını şu şekilde sıralayalım: Baş var mı, kollar var mı, bacakları var mı, gövde boyu eninden uzun mu, gövde var mı, omuzlar belirtilmiş mi, kollar ve bacaklar her ikisi de belirtilmiş mi, bacaklar gövdeye iliştirilmiş mi, kollar gövdeye doğru noktadan eleştirilmiş mi, boyun 2 çizgiyle birleştirilmiş mi, boyun var mı, ağız var mı, gözler var mı, burun var mı, burun delikleri var mı, saçları var mı, 2 dudak gösterilmiş mi, giyim var mı, parmaklar gösterilmiş mi, topuk gösterilmiş mi, bacakların oranı yerinde mi, ayakların oranı yerinde mi, kulak var mı, doğru profil çözebilmiş mi, çene ve alın gösterilmiş mi, göz bebeği var mı, kaş ve kirpikler gösterilmiş mi, kulak yerinde ve orantılı mı, bacak ve ayakların ana hatları yerinde mi, ana hatlar doğru orantıda mı, 100 simetrik burun ağız ve üstünde ortada mı, gövdenin ana hatları oldukça kuvvetli, belirtilmiş mi, hatlar kuvvetli ve çizgilerle çizilmiş, eklemler yerinde mi, ayak ve eklemleri gösterilmiş kalça veya her ikisi de var mı, kollar ve pantolon gösterildiğinde şeffaflık yok mu, giyimin bütün takımı yapılmış mı, parmaklar doğru sayıda mı, boyu genişliğinden fazla içine aldığı açın 180 aşmamış mı gibi sorular test soruları içerisinde bulunmaktadır.

 

 

Good Enough Testi Yorumlama Nasıl Yapılır ?

Good enough sesli yorumlama nasıl yapılır Good enough testi çizimi dayanan bir test türüdür. Çocuktan bir insan resmi yapabilmesi istenir, çocuk resmi kendi başına çizer sonrasında ise resimde görülen yanılgılar ve resmin yapılış türüne göre Good enough sesli kriterleri doğrultusunda resmin her bir parçası adına puan verilir. Sonra bu puanlar toplanarak toplam puan karşılığı olarak bulunan zeka yaşı bulunur. Her sorunun karşılığı bir puandır temel yaş 3 olarak kabul edilmektedir alınan puanlar bunun üzerine ay olarak eklenmektedir.

 

Good Enough Testi Nereden Alınır ?

Good enough testi nereden alınır bu testi alabilmek adına kişiler kurumlar üzerinden alabilir ve bu alınan testler ile beraber Good enough testi gerçekleştirilebilir.

 

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart