Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası

Canlı Eğitim: Var
Eğitim Saati: 260 Saat
Sınav Hakkı: 5 Kez
Sınav Soru Sayısı: 10
Sertifika: E- Devletten Sorgulanabilir Devlet Üniversitesi Onaylı
0532 669 61 82 0546 204 61 82

SİZİ ARAYALIM!

Canlı Eğitim

Var

Eğitim Saati

260 Saat

Gönderilecek Sertifika

E- Devletten Sorgulanabilir Devlet Üniversitesi Onaylı

Sınav Hakkı

5 Kez

Sınav Soru Sayısı

10

Türkiyenin en kapsamlı akıl zeka oyunları ve satranç eğitmen eğitimi sertifika programı, Eğitim hakkında bilgi almak için formu doldurunuz, eğitim danışmanlarımız sizi hemen arayıp eğitim kaydınızı yapacak, eğitim ve sertifika süreci hakkında detaylı bilgi verecek.

Product is rated as #6 in category ÇOK TALEP EDİLEN EĞİTİMLER

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenlik Eğitimi alan kursiyerlerimiz kendi okullarında egzersizler açmaya başladı, ders dışı egzersiz ve etkinlik açmak için hemen Devlet Üniversitesi onaylı E-Devlette Sorgulanabilir sertifikanızı almayı unutmayınız.

Devlet Üniversitesi Onaylı ve E Devletten Sorgulanan Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitimenlik Eğitimi Sertifikası Toplam 260 saatlik olarak tarafınıza gönderilecek olup halk eğitim ve MEB de geçerliliği vardır.

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitimenlik Eğitimi Sertifika Programımız 2. kademe eğitim olarak geçmektedir.

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitimine Kimler Katılmalı

Öğretmenler başta olmak üzere akıl zeka oyunlarına ilgi duyan herkes katılabilir. Çocuklarla ilgilenen herkesin özellikle anne babaların kesinlikle alması gereken bir eğitim

İstihdam alanları

Milli eğitim okullarında egzersiz açabilirsiniz, Aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlı akıl zeka oyunları atölyesi açabilirsiniz, Kendi özel çocuk oyun evinizi açabilirsiniz, Özel okullarda kurs açabilir hatta tam zamanlı öğretmen olarak çalışabilirsiniz, Halk eğitim merkezlerinde egzersiz ve kurs açabilirsiniz, Öğrencilere birebir özel ders verebilirsiniz, Kreşlerde zeka oyunları öğreticiliği yapabilirsiniz, Kendi çocuklarınızla eğlenceli ve öğretici oyunlar oynayabilirsiniz

Eğitim İçeriği

Akıl zekâ oyunları eğitiminde 9 modül olarak toplam 62 oyun bulunmaktadır. Eğitimde kapsamlı olarak dikkat edilecek noktalar, kursların nasıl açılacağı konusunda bilgi verilmiştir. Akıl zekâ oyunlarında işlenen ana konu başlıkları; İşlem oyunları, o Strateji oyunları, o Akıl yürütme ve işlem oyunları o Sözel dilsel oyunlar o Geometrik mekanik oyunlar, o Hafıza oyunları, o Su doku ve türevleri, o Karma akıl ve zekâ oyunları, o Sözcük ve mantık oyunları, o Mekanik oyunlar ana başlıkları altında 62 yakın akıl ve zekâ oyunu öğreneksiniz.

Eğitime Nasıl Katılabilirim

Eğitimi Sepete Ekle yaparak, satın alınız. Eğitim danışmanımız sizi hemen arayıp süreç ve işleyiş hakkında bilgilendirecektir.

 

EĞİTMENLER HAKKINDA

AYGÜL BAHAR YILMAZ

Lisans Eğitimini Mersin Üniversitesinde, Yüksek Lisans Eğitimini Konya Üniversitesinde tamamladıktan sonra Uzman Psikolojik Danışman ünvanını almıştır. 8 yıldır Akıl Zeka Oyunları formatörlüğü yapmaktadır.

BEYCAN ÖRGEN

Lisans Eğitimini Brussels Capital Universityde Sahne Sanatları alanında tamamlayan hocamız, Türkiye Satranç Federasyonu; Satranç Antrenörü ve Satranç Hakemi olarak görev yapmaktadır.

Videolar: Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası
Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası
Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general

Eğitim başvurunuz başarıyla iletildi!

Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Shopping cart