Uzman Aile Danışmanı Paketi

- 20%

4,750.00 

Canlı Eğitim: Var
Eğitim Saati: 1060 Saat
Sertifika: E-Devlette Sorgulanabilir

DUYGU HANIM
0546 204 61 82

SİZİ ARAYALIM!

Canlı Eğitim

Var

Eğitim Saati

1060 Saat

Gönderilecek Sertifika

E-Devlette Sorgulanabilir

Category:

Uzman Aile Danışmanı Paketi Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için “Sizi Arayalım” ya da “Buraya Tıklayarak” İletişim Formunu Doldurabilirsiniz. Profesyonel eğitim danışmanlarımız tüm merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olacaktır. İsterseniz soruların üzerindeki (+) butonuna basarak “Uzman Aile Danışmanı Paketi” incelemeye devam edebilirisiniz.

Yorum Yap

AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI:

Aile Danışmanlığı eğitimi üniversite onaylı verilmektedir. Online Aile danışmanlığı eğitimine eğitim danışmanlarımızı arayarak hemen kayıt olabilirsiniz. Aile danışmanlığı eğitimi online ve canlı eğitimler olmak üzere verilmektedir. Online aile Danışmanlığı eğitiminde soru cevap etkinlikleri de bulunmaktadır. Bu şekilde Aile Danışmanlığı alanıyla ilgili tüm sorularınıza hızlı ve yetkili bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

Aile danışmanlığı eğitimi sonunda devlet üniversitesinden “480 Saatlik Aile Danışmanlığı Eğitimi Başarı Sertifikası” alırsınız. Aile danışmanlığı sertifikanızı e – devlette sorgulatabilirsiniz.

 

AİLE DİZİMİ EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Aile Dizimi eğitimi üniversite onaylı verilmektedir. Online Aile Dizimi eğitimine eğitim danışmanlarımızı arayarak hemen kayıt olabilirsiniz. Aile Dizimi  eğitimi online ve canlı eğitimler olmak üzere verilmektedir. Online aile Dizimi eğitiminde soru cevap etkinlikleri de bulunmaktadır. Bu şekilde Aile Dizimi alanıyla ilgili tüm sorularınıza hızlı ve yetkili bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

Aile Dizimi eğitimi sonunda devlet üniversitesinden “120 Saatlik Aile Dizimiı Eğitimi Başarı Sertifikası” alırsınız. Aile dizimi sertifikanızı e – devlette sorgulatabilirsiniz.

 

AİLE ARABULUCULUĞU EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Aile arabuluculuğu eğitimi üniversite onaylı verilmektedir. Online Aile arabuluculuğu eğitimine eğitim danışmanlarımızı arayarak hemen kayıt olabilirsiniz. Aile Arabuluculuğu Eğitimi online ve canlı eğitimler olmak üzere verilmektedir. Online Aile Arabuluculuğu Eğitiminde soru cevap etkinlikleri de bulunmaktadır. Bu şekilde Aile Arabuluculuğu alanıyla ilgili tüm sorularınıza hızlı ve yetkili bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

Aile Arabuluculuğu eğitimi sonunda devlet üniversitesinden “120 Saatlik Aile Arabuluculuğu Eğitimi Başarı Sertifikası” alırsınız. Aile Arabuluculuğu Sertifikanızı e – devlette sorgulatabilirsiniz.

 

ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Çözüm Odaklı Terapi eğitimi üniversite onaylı verilmektedir. Online Çözüm Odaklı Terapi eğitimine eğitim danışmanlarımızı arayarak hemen kayıt olabilirsiniz. Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi online ve canlı eğitimler olmak üzere verilmektedir. Online Çözüm Odaklı Terapi Eğitiminde soru cevap etkinlikleri de bulunmaktadır. Bu şekilde Çözüm Odaklı Terapi alanıyla ilgili tüm sorularınıza hızlı ve yetkili bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

Çözüm Odaklı Terapi eğitimi sonunda devlet üniversitesinden “60 Saatlik Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Başarı Sertifikası” alırsınız. Çözüm Odaklı Terapi Sertifikanızı e – devlette sorgulatabilirsiniz.

 

Uzman Aile Danışmanı Paketi Eğitimine Kimler Katılmalıdır

Psikiyatrlar, Psikolojik Danışmanlar, psikologlar, aile danışmanları, yaşam koçları, öğrenci koçları, insan kaynakları uzmanları, eğitmenler, ilişki koçları, terapistler, bu eğitimi alabilirler. Ayrıntılı bilgi için hemen iletişime geçiniz.

İstihdam alanları

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı “Aile Danışmanlık Merkezi ” açabilirsiniz. Belediyelerin Aile Danışmanlık birimlerinde, STK’ların aile birimlerinde, Özel Aile danışmanlık merkezlerinde, psikolojik danışmanlık ofislerinde, halk eğitim merkezlerinde kurs açmakta, belediyenin bilgi evlerinde çalışabilmektesiniz.

Eğitim İçeriği

Uzman aile danışmanlığı eğitim paketinde;

  1. Aile Danışmanlığı Eğitimi (480 Saat)
  2. Aile Dizimi Eğitimi (120 Saat)
  3. Aile Arabuluculuğu Eğitimi (120 Saat)
  4. Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ( 60 Saat) bulunmaktadır. Bu eğitim paketi ile aile danışmanları ofislerine gelen danışanlarına daha iyi hizmet vereceklerdir.

Eğitime Nasıl Katılabilirim

Eğitimi Sepete Ekle yaparak, satın alınız. Eğitim danışmanımız sizi hemen arayıp süreç ve işleyiş hakkında bilgilendirecektir.

 

EĞİTMENLER HAKKINDA

Şengül İNAN GÜLPINAR

Lisans ve yüksek lisans eğitimlerini Adana Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde, Doktorasını psikoloji bölümde tamamlamıştır.aile danışmanlığı alanında 10 yıllık tecrübesi vardır

Aygül Bahar YILMAZ

Lisans Eğitimini Mersin Üniversitesinde, Yüksek Lisans Eğitimini Konya Üniversitesinde tamamladıktan sonra Uzman Psikolojik Danışman ünvanı almıştır. Aile danışmanlığı alanında 10 yıllık tecrübesi vardır.

Derya SEYDİOĞLU

Lisans Eğitimini Selçuk Üniversitesinde yapmıştır. Klinik psikoloji üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. aile danışmanlığı alanında 10 yıllık tecrübesi vardır

Muhammet GÖKÇE

Lisans eğitimini Çukurova Üniversitesinde PDR bölümünde yapmıştır. Sistemik Psikoterapi Enstitüsü ve Weinheim Enstitüsünden Aile Terapisi,Çocuk Ergen Terapisi ve Bireysel Terapi eğitimlerini almıştır.Aile Danışmanlığı alanında 15 yıllık tecrübesi vardır.

Hüseyin TAŞ

Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesinde, Yüksek Lisansını Bülent Ecevit Üniversitesi ve Doktorasını Sakarya Üniversitesinde tamamlamıştır.Aile Danışmanlığı alanında 13 yıllık tecrübesi vardır.

Derya OĞUZ

Lisans Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yapmıştır.Marmara Üniversitesinde Kamu Hukuku Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Aile Hukuku alanında 10 yıllık tecrübesi vardır.

Videolar: Uzman Aile Danışmanı Paketi

Kursiyer Yorumları

0.0 / 5
0
0
0
0
0
Yorum Yaz

Henüz Yorum Yok

EĞİTİMİMİZİ DEĞERLENDİRİN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Aile Danışmanı Paketi
Uzman Aile Danışmanı Paketi

4,750.00 

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general

Eğitim başvurunuz başarıyla iletildi!

Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Shopping cart