Öğrenci Koçluğu ve Yaratıcı Drama Eğitimi

- 12%

2,250.00 


DUYGU HANIM
0546 204 61 82

SİZİ ARAYALIM!

Category:

Kendisini geliştirmek isteyen tüm eğitim çalışanları ve eğitim sektöründe çalışmak isteyen arkadaşlar bu kampanya tam size göre öğrenci koçluğu veeğitim danışmanlığı ile yaratıcı drama eğitimini paket olarak alın, avantajlı çıkın.

Yorum Yap

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi İle Yaratıcı Drama Liderliği 

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası (120 Saat Eğitim)

Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi ve Sertifikası (200 Saat Eğitim)

Meb ve Halk Eğitim Merkezlerinde Tüm Kamu Ve Özel Kurumlarda Geçerli Sertifika

Kendisini geliştirmek isteyen tüm eğitim çalışanları ve eğitim sektöründe çalışmak isteyen arkadaşlar bu kampanya tam size göre öğrenci koçluğu veeğitim danışmanlığı ile yaratıcı drama eğitimini paket olarak alın, avantajlı çıkın.

Ülkemizde de MYK tarafından standartları belirlenmiş bir meslek olarak kabul edilmiş olan koçluk, ülkemizde  her geçen gün biraz daha talep görmektedir. Bu mesleği yapabilmek için koçluk meslek standartlarının yer aldığı bir eğitime tabii olmakla birlikte ulusal/uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifikaya sahip olmak gerekmektedir. Öğrenci Koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimlerimiz MYK standartlarıyla uygun olarak eğitim verilmektedir.

Öğrenci koçluğu, öğrencilere yardım etmeyi, onların güçlü yanlarını ortaya çıkarmayı ve hedeflerine motive bir şekilde ilerlemelerini sağlayacak en doğru ve üretken yapı olarak karşımıza çıkıyor. Öğrenci koçluğu, öğrencilerin potansiyelini ve performansını en üst düzeye çıkarmak amacıyla, düşüncelere meydan okuyan ve farklı perspektiflerin ortaya çıkmasını sağlayan yaratıcı bir ortaklık sürecidir.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı diğer koçluk türlerinden farklı olarak, gençler ve öğrenciler ile ilgili koçluk yapabilme becerilerinin yanı sıra, öğrencilerin hedeflerine doğru mutlu ve başarılı bir şekilde ilerlemelerine destek olmanızı sağlayacaktır. Eğitim programımız bir eğitmen ya da ebeveyn olarak çocuğunuza ya da öğrencinize en fazla katkıyı nasıl verebileceğiniz ile ilgilidir. 

Yaratıcı drama liderliği/ eğitmenliği eğitimi alan bireyler okullarda halk eğitim merkezlerinde egzersiz ve kurs açabilirler. Özel okul ve eğitim merkezlerinde yaratıcı drama atölyesi açabilirler. Yaratıcı drama lideri / eğitmeni atölye çalışmalarına katılan bireylerde aşağıdaki olumlu kazanımları yakalamasını sağlar.

Yaratıcı drama kurslarına, atölyelerine katılan bireylerde;

 1. Grupla birlikte çalışabilme,
 2. Yaratıcı düşünme,
 3. Kendini anlama,
 4. Sözel ve sözel olmayan iletişim,
 5. Dili kullanma,
 6. İşbirliği içinde çalışma,
 7. Problem çözme ve kendini ifade etme becerilerinin gelişimi,
 8. İnsanlara karşı daha duyarlı olma,
 9. Kendine güven duyma, sorumluluk duygusu kazanma,
 10. İç disiplin kazanma,
 11. Hayal gücünün gelişimi,
 12. Dayanışma ve paylaşma duygusunun gelişimi,
 13. Hoşgörülü olma, demokratikleşme, sosyalleşme gibi insanı değerler ve davranışlarda olumlu yönde ilerleme kaydedilir.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı ile yaratıcı drama liderliği/ eğitmenliğini paket olarak almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz;

Kursiyer Yorumları

0.0 / 5
0
0
0
0
0
Yorum Yaz

Henüz Yorum Yok

EĞİTİMİMİZİ DEĞERLENDİRİN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öğrenci Koçluğu ve Yaratıcı Drama Eğitimi
Öğrenci Koçluğu ve Yaratıcı Drama Eğitimi

2,250.00 

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general

Eğitim başvurunuz başarıyla iletildi!

Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Shopping cart