Akıl Zeka Oyunları Ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl Zeka Oyunları Ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği eğitimi yeteneklerinize eklemeniz gereken sertifika programıdır. Alacağınız akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifikası ile bu alanda kariyerinizi de şekillendirebilirsiniz. Akıl ve zeka oyunları kursu kaç saat sürer ile akıl ve zeka oyunları öğretmeni nasıl olunur gibi soruların cevabı merak edilir. Burada önemli olan akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifikası nereden alınır konusudur. Çünkü alacağınız akıl zeka ve satranç eğitmenliği sertifikası çalışabileceğiniz yerleri de belirler.

Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği konusunda farklı eğitim merkezleri sertifika programı açar. Sertifika programına kaydolurken dikkat etmeniz gereken alacağınız satranç eğitmenliği sertifikasının MEB onaylı ya da üniversite onaylı olmasıdır. MEB onaylı ya da üniversite onaylı akıl zeka ve satranç eğitmenliği sertifikası halk eğitim merkezleri ve MEB bünyesinde de geçerlidir. Yani MEB’e bağlı kurumlarda ve halk eğitim merkezlerinde ders verebilirsiniz. Hayat Boyu Eğitim Merkezi 260 saatlik akız zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifikası verir. Buradan alacağınız eğitim 2. Kademe eğitimlerden olup bu alanda profesyonel olarak da çalışmanıza imkan sağlar.

Akıl Zeka Oyunları Ve Satranç Eğitmenliği Sertifikası Ne İşe Yarar?

MEB Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifikası ne işe yarar diye düşünebilirsiniz. Ancak eğitimcilerin ve farklı branş öğretmenlerinin ya da kariyerini bu alanda geliştirmek isteyenlerin kariyerini şekillendirecek eğitimdir. Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifikası ile satranç öğretmenliği yapabilirsiniz. Okullarda ya da halk eğitim merkezlerinde satranç eğitimi ile egzersiz açıp ders verebilirsiniz.

Son yıllarda ihtiyaç duyulan akıl zeka oyunları atölyesi de açabilirsiniz. Çocuk oyun evi ve kreş gibi yerlerde zeka oyunları öğreticiliği de yapabilirsiniz. Hayat Boyu Eğitim Merkezi’nden alacağınız üniversite onaylı akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifikası ile çocuk oyun evi de açabilirsiniz.

Üniversite onaylı akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifikası e devlet sistemi üzerinden görülebilir. Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği sertifika ücreti, bu eğitimin size kazandırdıkları ile ölçülemeyecek düzeydedir.

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart